EKTACO AS – Automaatikasüsteemid, kassasüsteemid, läbipääsud, tarkvaraarendus

Professionaalne. Usaldusväärne. Stabiilne.

Tarkvaraarendus Uudised

Uue põlvkonna hääletusüsteem hõlbustab linnavalitsuse istungite läbiviimist

02. september 2015

27. augustil võeti Tallinna volikogus kasutusele uue põlvkonna hääletussüsteem, mis on loodud riist-ja tarkvaralahendustega tegeleva ettevõtte Ektaco poolt.

Uue põlvkonna lahendus tagab volikogus paberivaba töö ning andmete reaalajas ülekandmise teistesse infosüsteemidesse. See annab võimaluse kõikidel linnakodanikel jälgida reaalajas volikogu istugeid nii helis kui pildis ning vaadata hääletuste tulemusi. Universaalne süsteem, mille südameks on android tahvelarvutid, on hõlpsasti kohandatav ka koosolekute ja konverentside läbiviimiseks.

Ektaco omab hääletussüsteemide arendamise osas pikaajalist kogemust, pakkudes 1996. aastast arendus-ja hooldustuge ka Riigikogule.


Hariduse omandamine, õpingud ja töö käsikäes – Ektaco tavapraktika

11. juuni 2015

Suve algus on paljudele Eestimaa noortele kõrghariduse omandamise vaevarikka teekonna verstapostiks.

Ektacos saime kaasa elada kolmele diplomitöö kaitsmisele ning tähistame nüüd protsessi edukat lõppu.

Tauri ja Rasmus omandasid töö kõrvalt kõrghariduse IT-Kolledžis, Aleksander TTÜ-s.

Palju õnne värsketele diplomandidele ja edu teadmiste rakendamisel praktikas!


Ektaco: Hääletussüsteemid aitavad e-riiki arendada

04. veebruar 2015

Ektaco riist- ja tarkvara arendajad võitsid oma pakkumisega 2014 aastal toimunud Tallinna Volikogu hääletussüsteemi avatud riigihanke.

Reedel 30.01.15. kinnitas projekti juhtrühm uue saadikupuldi prototüübi ja andis rohelise tule seeriatootmisele. Uus saadikupult on spetsiaalselt disainitud originaallahendus, mis sündis tellija, kujundaja, inseneride ja erinevate arendajate koostöös. Uus loodav süsteem aitab istungeid efektiivsemalt läbi viia ja tagab andmete elektroonse salvestamise.

Ektaco AS on hääletussüsteemide juhtiv arendaja Eestis. Meie poolt 2012 aastal loodud süsteem aitab täna sujuvalt läbi viia ka Riigikogu istungeid. Süsteem on liidestatud dokumendihalduse, subtiitrite, kaamera- ja helisüsteemiga. Meie hääletussüsteemide arendusmeeskond on valmis andma oma panust ka kohalike omavalitsuste e-riigi infosüsteemide arendamiseks. Mobiilsed seadmed koos keskse süsteemiga teeks andmete halduse Eestile, kui e-riigile, igati vääriliseks.


Kasvatame meeskonda

15. jaanuar 2015

Otsime oma meeskonda arendajaid. Teid ootavad suurepärased kaaslased ning huvitav töö. Vaata täpsemalt töökuulutuste alt.


Ektaco tegemistest Äripäeva veebiväljaannetes

28. august 2013

Äripäeva ehitusuudised.ee  on tänasest meie tegemistest artikkel „Ektaco aitab lihtsustada ettevõtjatel tööajaarvestust“ ja toostusuudised.ee artikkel „Ektaco on 25 aastat arendanud Eesti automaatika- ja IT-sektorit“.
Täisteksti leiab huviline ka meie artiklite lehelt.