EKTACO AS – Automaatikasüsteemid, kassasüsteemid, läbipääsud, tarkvaraarendus

Professionaalne. Usaldusväärne. Stabiilne.

Kassasüsteem Compucash 4000 tarkvara arendamine

Tarkvara arendusmeeskond pakub oma pikaajalisi kogemusi kassasüsteemide arendamisel.

Kassasüsteem Compucash 4000 on neljanda põlvkonna lahendus. Ta on laiade võimalustega, modulaarne ja paindlik lao- ning müügisüsteem, mille abil on võimalik:

  • hallata ladusid,
  • jälgida aruandlust (tõhus kontroll teenindajate üle),
  • müüa erinevate variatsioonidega, k.a. pihuarvutite lahendused, ning võimas soodustuste ja kliendihalduse tugi,
  • teostada pangakaardi makseid Baltikumis ja Soomes,
  • kasutajapõhine ja kergesti laiendatav multikeelsus jne.

Eraldi on loodud palju liideseid raamatupidamisele, e-poodidele, välistele kliendihalduse süsteemidele, video ja kassa tegevuste sünkroniseerimisele jne.

Kliendirahulolu naudivad toitlustuse, poodide, spordiklubide, majutusettevõtete ettevõtjad.

Andmebaasimootoriks kasutatakse Microsoft SQL (MS SQL 2005 ja ülespoole). Installatsioonidel kasutatakse peamiselt tasuta MS SQL Express versiooni, mis on 10GB piiranguga, kuid andmete arhiveerimisel piisav normaalseks äritegevuseks enamusele klientidele. Tarkvara pealiskiht on loodud arenduskeskkonnas Delphi 2010, mida omakorda arendatakse pidevalt  juba alates üheksakümnendatest, on lihtsalt arusaadav ning tagab kiire programmeerimisjõudluse. Näiteks „Skype“ pealiskiht on samuti programmeeritud Delphi arendusvahendiga.

Kassa reklaamimoodulites kasutatakse Flash tehnoloogiat. Pihuarvuti lahendus on loodud keskkonnas „MS Visual Studio“ ning programmeerimise keeleks on peamiselt C#.

Igale arendussoovidega kliendile läheneme vastavalt lähteülesandele, valides optimaalse ning jätkusuutliku kombinatsiooni arendusvahenditest ning andmebaasidest.

Meie tehnoloogia võimaldab pakkuda serveri renditeenust-andmebaasi majutust, kus uue kassasüsteemi installeerimine on võimalik mõne tunniga. Kassa töötab samas arvutis oleva MS SQL andmebaasiga, kus interneti või muud võrgukatkestused tööd ei häiri. Serveriga sünkroniseerimine toimub „online“ ja märkamatult taustas, kasutades „multithread“ tehnoloogiat.

Järjepidevalt arvestame klientide tagasisidet ja tulemusena on kvaliteetne ning töökindel süsteem võitnud paljude kasutajate suure poolehoiu. Aastal 2009 tunnistati Compucash 4000 perekond piisavalt innovaatiliseks ja perspektiivseks eksporditurgudele viimiseks ning selle jätkuarendusi rahastada EAS.

Meie kassa- ja müügisüsteemide arenduskogemused on kõigi praeguste ning tulevaste klientide käsutuses!