EKTACO AS – Automaatikasüsteemid, kassasüsteemid, läbipääsud, tarkvaraarendus
EU

Professionaalne. Usaldusväärne. Stabiilne.

Tarkvara arendus, eriprojektid, hääletussüsteemid

Tarkvara arendusprojektid

Otsite võimalusi, kuidas oma äriprotsesse efektiivsemaks muuta või otsite partnerit, kes suudaks teile luua toimiva tarkvara lubatud aja ja eelarvega?

Juba üle kahekümne aasta oleme loonud originaallahendusi või liideseid juba olemasolevatele süsteemidele. ISO 9001:2008 sertifitseertifikaat näitab, et oma tegemistes ja protseduurides järgime kindlaid kvaliteedi standardeid.

Tarkvara projekt koosneb neljast etapist:

  • Projekti analüüs, et mõista teie vajadusi ning leida teie jaoks kõige efektiivsem lahendus
  • Analüüsi põhjal luuakse detailne spetsifikatsioon ning veendutakse, et kõik saavad ülesandest ühtemoodi aru
  • Spetsifikatsiooni põhjal toimub tarkvara arendus
  • Testimine

Tavaliselt tellitake korraga kõik neli etappi, kuid oleme aidanud ka üksikute etappide juures, näiteks valmistudes mõneks hankeks, kuis aitame spetsifitseerida täpseid vajadusi.

Olulisemad tööd läbi aastate

Omalahendused:

Välisprojektid

 
Aasta Tellija Töö nimetus
1996 - tänini Riigikogu Kantselei Eesti Riigikogu hääletussüsteemi riist- ja tarkvara väljatöötlus, hooldus- ja arendustööd. Uus süsteem koos video juhtimisega ning erinevate liidestega paigaldatud 2012 suvel.
1998 - tänini Tallinna Volikogu Tallinna Volikogu hääletussüsteemi väljatöötlus, hooldus- ja arendustööd.
Tarkvara on üleviidud kaasaegsele andmebaasisüsteemile ning uuendatud liidesed väliste süsteemidega.
1997 - tänini Eesti Post AS Eesti Posti postkontorite kassasüsteemi tarkvara väljatöötlus. Eesti Posti infosüsteemi tehnilise ülesande koostamine. Peapostkontorite andmetöötlussüsteemi (maksete vahendamine) väljatöötamine postiasutustele, katsetamine koos juurutamisega. Liidesed postkontorite kassasüsteemiga ja raamatupidamissüsteemiga SAF. Registersaadetiste infosüsteemi lähteülesande koostamine ja projekteerimise alustamine. Registersaadetiste infosüsteemi projekteerimine ja juurutamine üle Eesti. Kassasüsteemi kaardimakse moodul. Kassasüsteemi GSM-makse moodul. Kassasüsteemi uus tarkvara ja liidestamine majandustarkvaraga AXAPTA. MSSQL andmebaasil põhinev kassasüsteem. EMV standardil baseeruv kaardimakse moodul. Kassasüsteemiga liidestatud Postipanga moodul koos uuendatud kaardimakse mooduliga.
Üle 15 aasta toiminud hooldustoe leping!
2001 - tänini FCR Media AS / Telemedia Eesti AS /Eniro Estonia Tootesüsteemi väljatöötamine, juurutamine, täiendused.
2003 - tänini Tallinna Lennujaam AS Tehnoloogiliste arvestus- ja analüüsisüsteemide integreerimine, erinevad täiendused, lisamoodulid.