EKTACO AS – Automaatikasüsteemid, kassasüsteemid, läbipääsud, tarkvaraarendus

Professionaalne. Usaldusväärne. Stabiilne.

Läbipääsusüsteemid - Uudised

CompuAccess on ametlik kaubamärk

03. august 2017

Eesti Patendiamet väljastas meie läbipääsusüsteemide ärisuuna kaubamärgile CompuAccess kaubamärgitunnistuse nr 54869.

Meie veebipõhine töö- ja tööajaarvestuse süsteem on kaitstud uue kaubamärgiga ning lähiajal on oodata uusi põnevaid uudiseid antud tooteperekonna arengute osas.


Säästa läbipääsusüsteemide ja tööajaarvestuse sünergiast

10. aprill 2017

Majandusnäitajatest rääkides kurdavad ettevõtjad sageli kasuminäitajate kokkukuivamise üle: palgakulud kasvavad, seadmete uuendamine aina kallineb ning ka kõige automatiseeritumate liinide teatud töölõikude juures on inimeste töö vältimatu. Efektiivsuse saavutamine on siiski võimalik, kui mõelda kompleksselt läbi kogu protsess töötaja sisenemisest ettevõttesse kuni sealt lahkumiseni.

Loe Äripäeva artiklist täpsemalt.


Läbipääsusüsteemiga integreeritud piletisüsteem tagab sujuvama liikluse. Lennusadama näide.

08. märts 2017

28.02.2017 avas Lennusadam peale väikest remonti taas uksed. Renoveeritud sisutus, ilusad lakitud põrandad ja suured ning vinged ekraanid ootavad kõiki kliente. Ektaco meeskond andis samuti oma panuse renoveerimisprotsessi läbipääsu- ja piletisüsteemi täiendustega. Piletisüsteem on ümber disainitud ja külastajatele jagatakse nüüd triipkoodiga paberpileteid, mis on varemkasutatute kiipkaartidest soodsama omahinnaga. Muuseumi sissepääs sai moodsad roostevaba terase ja klaasustega kombineeritud väravad, millel on triipkoodilugejad ja kaasaegsel LED-tehnoloogial põhinevad juhtnooled. Kõik see aitab inimestel kiiremini läbipääsu läbida ja nende liikumisi visuaalselt õigemini suunata.


Ektaco pakub spaadele tänapäevast infosüsteemi

07. detsember 2015

Spaa infosüsteemi valimisel on oluline leida võimalikult terviklik lahendus. Kiire piletimüük, integreeritud läbipääsusüsteemid, garderoobilahendused, infonäidikud, võimalus registreerida spaa territooriumil tehtud ostud kiibile ning tasuda väljumisel, on funktsionaalus, millega iga kaasaegne spaa arvestama peab. Kuna spaad/veekeskused pakuvad enamasti ka majutusteenust, siis peab olema võimalik kassasüsteem broneerimissüsteemiga liidestada.


Ektaco pakub toimivaid targa maja ja kauglugemise lahendusi

25. august 2015

Ektaco omab pikaajalist kogemust erinevate mõõte- ja kauglugemissüsteemide projekteerimise ning tarnimise valdkonnas. Korrektsed mõõtetulemused on aluseks targa maja rakenduste tegemiseks. Targa maja potentsiaalsed kliendid peavad nägema laiemat pilti ja arvestama konkreetse maja, büroohoone, tööstusrajatise tehnilisi tingimusi ning tegema kompromissi oma soovide ja rahaliste võimaluste vahel.