EKTACO AS – Automaatikasüsteemid, kassasüsteemid, läbipääsud, tarkvaraarendus

Professionaalne. Usaldusväärne. Stabiilne.

Professionaalne. Usaldusväärne. Stabiilne.

Professionaalne. Usaldusväärne. Stabiilne.

Professionaalne. Usaldusväärne. Stabiilne.

Ektaco AS

Telefon: 654 2150
Fax: 654 2153
Postiaadress: Teaduspargi 8, 12618 Tallinn
e-post: ektaco@ektaco.ee

Reg. kood: 10076122
KMKR nr: EE100099908
Pank: Swedbank, Liivalaia 8, kood: 767
IBAN: EE912200221001120412
SWIFT: HABAEE2X

Võta meiega ühendust

Teie nimi*
Telefon
e-post*
Tekst*
Please leave empty:

Ektaco AS kontaktid

Kaido Jelle
Juhatuse liige
tegevdirektor
tel 654 2150
e-post: kaido@ektaco.ee

 

Tiina Schutting
Sekretär
tel 654 2150
e-post: tiina@ektaco.ee

Tõnu Tõnspoeg
Juhatuse liige
tehnikadirektor
tel 654 2150
e-post: tonu@ektaco.ee

Automaatika


Automaatika ärisuund
tel 639 7932
e-post: automaatika@ektaco,ee

Läbipääsud

Anton Batanov
Läbipääsusüsteemide ärisuuna juht
tel 639 7939
GSM 5348 4054
e-post: antonB@ektaco.ee

Kassa

Martin Laur
Kassasüsteemide ärisuuna juht
tel 639 7920
GSM 504 1104
e-post: martin.laur@ektaco.ee

Tarkvara

Risto Tamme
Tarkvara ärisuuna juht
tel 639 7936
e-post: risto@ektaco.ee