EKTACO AS – Automaatikasüsteemid, kassasüsteemid, läbipääsud, tarkvaraarendus

 

CompuCash Kassasüsteemid - Uudised

CompuCash5 omaniku äpp – reaalajas ja seadmest sõltumatu kontroll äris toimuva üle

20. september 2017

CompuCashi kassasüsteem on pidevas arengus. Praegu tegeleb meie tarkvarameeskond aktiivselt uue põlvkonna toote arendamisega.  Selle töö esimene tulemus on äpp, mis võimaldab kogu vajalikul infol olla kiiresti kättesaadav erinevate seadmete kaudu.


Köögiekraani 5 eelist võrreldes köögiprinteriga

17. september 2017

Juba aastakümneid on toitlustuskohtade köökides olnud kasutusel köögiprinterid, mille abil jõuab info saalist kööki. Viimasel ajal on aga hakanud levima ka puutetundlikud köögiekraanid, mis on toitlustustööd kindlasti tõhustanud.

Tõime välja viis põhjust, miks eelistada just köögiekraani.


Digitaalne templikaart

09. september 2017

Templikaart on ideaalne võimalus luua endale regulaarne kliendibaas. Paljudes kohtades kasutatakse kliendi püsikliendiks muutmisel käsitsi tembeldatavaid templikaarte, mis aga on osutunud pahatihti ebaturvaliseks. Sage probleem on ka kaardi kaotamine, mille tõttu peab templite kogumist uuesti alustama.

CompuCashi süsteemis on loodud turvaline digitaalse templikaardi võimalus, mis on kindlam ja ühtlasi ka mugavam (nii kliendile kui teenindajale) viis ostude eest templeid koguda.


CompuCashi videojuhendid – õpi kiirelt videote abil!

01. september 2017

CompuCashi meeskond on juba varem teinud mitmeid kassasüsteemi videojuhendeid. Nüüd on varasematele tulnud oluline lisa. Kokku on praeguseks valminud üle kolmekümne eri videojuhendi.

Pakkudes nii laiemat ülevaadet kui ka spetsiifilisi teemasid, võivad videod tulla kasuks nii asjatundjale kui ka alles süsteemiga tutvust tegijale.


CompuAccess on ametlik kaubamärk

03. august 2017

Eesti Patendiamet väljastas meie läbipääsusüsteemide ärisuuna kaubamärgile CompuAccess kaubamärgitunnistuse nr 54869.

Meie veebipõhine töö- ja tööajaarvestuse süsteem on kaitstud uue kaubamärgiga ning lähiajal on oodata uusi põnevaid uudiseid antud tooteperekonna arengute osas.


CompuCash on SÖÖMA! messil

03. mai 2017

Leia meid Horeca Service-ga samast telgist, profiala sissepääsu väravate juures.


Ektaco juhtimissüsteem vastab ISO9001:2015 standardile

10. veebruar 2017

2015 aasta lõpul tuli käibele uus ISO9001:2015 standard. Olulisem muudatusena ei ole enam tegemist pelgalt kvaliteedijuhtimise süsteemi vaid kogu organisatsiooni puudutava juhtimissüsteemi standardiga. Näiteks protsessidel peavad olema nüüd väga selged sisendid ja väljundid ning riskianalüüsi nõue kaasneb kõigi oluliste tegevustega.

Ektaco meeskond täiendas eelmisel aastal ettevõtte juhtimissüsteemi lähtuvalt uue standardi nõuetest ja jaanuari lõpus läbisime täisauditi, mille tulemusena väljastati meile sertifikaat EST08916A. Meie tuhanded head kliendid, koostööpartnerid võivad olla kindlad, et Ektacos disainitakse ja parendatakse järjepidevalt toodetearenduse ning tugiteenuste protsesse.

Järjekindlus viib sihile ja peagi tähistame firma 28. aastapäeva.


Ülevaade selleaastaselt makselahenduste foorumilt
 

01. veebruar 2017

26. jaanuaril toimus Tallinnas sündmuskeskuses SpaceX iga-aastane makselahenduste otsustajafoorum Payment Solutions EXEX. Järgnevalt lühike ülevaade foorumil räägitust.

Millised on esimesed viipemaksete kogemused Eestis?

Swedbanki kaardimaksete osakonna juht Raulis Üksvärav avaldas arvamust, et kui 2016. aastal arendati infrastruktuuri ja väljastati esimesed viipemakse toega pangakaardid, siis aastal 2017 peaks toimuma viipemaksete vallas läbimurre. Aasta lõpuks peaks olema vähemalt 60% turul olevatest terminalidest võimelised viipemakseid vastu võtma ja pankade väljastatud viipemakse võimekusega pangakaartide arv küündima miljonini. Kui praegu on kokku lepitud limiit 10 eurot ühe makse kohta, mis on euroala väikseim, siis suure tõenäosusega vaadatakse see lähiajal üle ja arvatavasti seda suurendatakse.


Kas arve jagamine on kahtlane tegevus?

29. jaanuar 2017

Üks tuttav jagas hiljuti oma restorani külastuse elamusi: „… toit oli täitsa hea aga teenindus oli kohutav…“  Uurisin, mis täpsemalt ei meeldinud. Selgus, et see „kohutav“ tulenes peamiselt teenindaja suutmatusest laudkonna arvet külastajate vahel lahku lüüa.


CompuCash viimased täiendused

17. jaanuar 2017

Toome ära funktsionaalsed täiendused, mis võiksid CompuCash kasutajaskonnale huvi pakkuda.

 

mTASKU äpile on lisatud kassasüsteemi poolselt boonuste kogumise ja kasutamise tugi. Varem sai mTASKU kliendikaardiga arvestada ainult soodustust. Kui kassasüsteemi andmebaasis eksisteeriv klient liitub, seotakse ta juba eksisteeriva kontoga automaatselt. See toimub esmalt otsides sama isikukoodi, seejärel e-kirja kontaktaadressi ja viimasena telefoni numbrit (kasutades tagantpoolt 7 numbrit, trimmides tühikud jmt. mittenumbrilised sümbolid). Kui isikukoodi, e-maili või telefoni numbri järgi klienti ei leita, eeldatakse et tegemist on uue kliendiga ja luuakse uus kliendikonto. Nüüd saab mTASKU äpis lisaks lojaalsuse tuvastusele, teostada makseid pangakaartidega. Selleks tuleb ühekordse tegevusena lisada mTASKU äppi plastikust pangakaardid (paremal ülanurgas oleva "pluss" märgi kaudu). Lae omale mTASKU äpp Apple AppStore-st. või Google Play-st.


21. september 2012

CompuCash tõusis lendu!