EKTACO AS – Automaatikasüsteemid, kassasüsteemid, läbipääsud, tarkvaraarendus

 

CompuCash Kassasüsteemid - Uudised

Sõrmejäljelugeja on kõige mugavam viis isiku tuvastamiseks

21. november 2017

Seni peamiselt tööaja arvestuse süsteemides kasutatud sõrmejäljelugeja on leidmas järjest uusi kasutusviise, kuna kaasaegne tehnika suudab sõrmejälje omaniku tuvastada kiiresti ning ka seadme enda hind on muutunud kättesaadavaks.


Kaasaegne kassasüsteem on märk innovaatlisest mõtteviisist

08. november 2017

Arusaam sellest, milline peaks olema eeskujulik klienditeenindus, pole täna enam sama mis eile. Et klientide ootustega sammu pidada, on paratamatult tarvis kasutusele võtta moodne kassaaparaat. Kui teed seda täna, pakud oma klientidele meeldiva üllatuse, mis kujundab sinu edasipüüdlikku imagot.


Valvekaamera lahendab konfliktid erapooletult

01. november 2017

Arusaamatusi, olgu need kas klientidega või oma töötajatega, on alati ebameeldiv lahendada. Enemasti on need sõna-sõna-vastu-olukorrad, kus üks osaline väidab üht, teine teist, ja kõrvalseisjal on võimatu kindlalt öelda, kellel on õigus – välja arvatud juhul, kui ruumis on olemas valvekaamera.


CompuCash5 omaniku äpp – reaalajas ja seadmest sõltumatu kontroll äris toimuva üle

20. september 2017

CompuCashi kassasüsteem on pidevas arengus. Praegu tegeleb meie tarkvarameeskond aktiivselt uue põlvkonna toote arendamisega.  Selle töö esimene tulemus on äpp, mis võimaldab kogu vajalikul infol olla kiiresti kättesaadav erinevate seadmete kaudu.


Köögiekraani 5 eelist võrreldes köögiprinteriga

17. september 2017

Juba aastakümneid on toitlustuskohtade köökides olnud kasutusel köögiprinterid, mille abil jõuab info saalist kööki. Viimasel ajal on aga hakanud levima ka puutetundlikud köögiekraanid, mis on toitlustustööd kindlasti tõhustanud.

Tõime välja viis põhjust, miks eelistada just köögiekraani.


Digitaalne templikaart

09. september 2017

Templikaart on ideaalne võimalus luua endale regulaarne kliendibaas. Paljudes kohtades kasutatakse kliendi püsikliendiks muutmisel käsitsi tembeldatavaid templikaarte, mis aga on osutunud pahatihti ebaturvaliseks. Sage probleem on ka kaardi kaotamine, mille tõttu peab templite kogumist uuesti alustama.

CompuCashi süsteemis on loodud turvaline digitaalse templikaardi võimalus, mis on kindlam ja ühtlasi ka mugavam (nii kliendile kui teenindajale) viis ostude eest templeid koguda.


CompuCashi videojuhendid – õpi kiirelt videote abil!

01. september 2017

CompuCashi meeskond on juba varem teinud mitmeid kassasüsteemi videojuhendeid. Nüüd on varasematele tulnud oluline lisa. Kokku on praeguseks valminud üle kolmekümne eri videojuhendi.

Pakkudes nii laiemat ülevaadet kui ka spetsiifilisi teemasid, võivad videod tulla kasuks nii asjatundjale kui ka alles süsteemiga tutvust tegijale.


CompuAccess on ametlik kaubamärk

03. august 2017

Eesti Patendiamet väljastas meie läbipääsusüsteemide ärisuuna kaubamärgile CompuAccess kaubamärgitunnistuse nr 54869.

Meie veebipõhine töö- ja tööajaarvestuse süsteem on kaitstud uue kaubamärgiga ning lähiajal on oodata uusi põnevaid uudiseid antud tooteperekonna arengute osas.


CompuCash on SÖÖMA! messil

03. mai 2017

Leia meid Horeca Service-ga samast telgist, profiala sissepääsu väravate juures.


Ektaco juhtimissüsteem vastab ISO9001:2015 standardile

10. veebruar 2017

2015 aasta lõpul tuli käibele uus ISO9001:2015 standard. Olulisem muudatusena ei ole enam tegemist pelgalt kvaliteedijuhtimise süsteemi vaid kogu organisatsiooni puudutava juhtimissüsteemi standardiga. Näiteks protsessidel peavad olema nüüd väga selged sisendid ja väljundid ning riskianalüüsi nõue kaasneb kõigi oluliste tegevustega.

Ektaco meeskond täiendas eelmisel aastal ettevõtte juhtimissüsteemi lähtuvalt uue standardi nõuetest ja jaanuari lõpus läbisime täisauditi, mille tulemusena väljastati meile sertifikaat EST08916A. Meie tuhanded head kliendid, koostööpartnerid võivad olla kindlad, et Ektacos disainitakse ja parendatakse järjepidevalt toodetearenduse ning tugiteenuste protsesse.

Järjekindlus viib sihile ja peagi tähistame firma 28. aastapäeva.


21. september 2012

CompuCash tõusis lendu!