EKTACO AS – Automaatikasüsteemid, kassasüsteemid, läbipääsud, tarkvaraarendus

 

Compucash kassasüsteemid - Meeskond

Müük

(+372) 6397944, 6397920

(9:00 - 17:00)

Hooldus

(+372) 6397937

(9:00 - 17:00)

TÖÖVÄLISEL ajal hooldustugi

(+372) 5019099

(24/7)


Suunajuht / Müügijuht

Martin Laur

gsm: +372 504 1104, 6397920
e-post: martin@ektaco.ee
skype: Martin

Ekspordimüügijuht

Rain Ruven

Tel.: +372 508 0090, 6397944
e-post: rain@ektaco.ee
skype: Rain Ruven

Hooldusjuht

Allan Kulleste

Tel.: +372 639 7937
e-post: allan@ektaco.ee

Hooldusmeeskond

Tauri Jaanus

arvutivõrgu administraator
hooldustehnik
Tel.: +372 639 7937
e-post: tauri@ektaco.ee

Sven Kalda

hooldustehnik
Tel.: +372 639 7937
e-post: sven@ektaco.ee
skype: Sven Kalda

Liis Liblikmaa

hooldustehnik
Tel.: +372 639 7937
e-post: liis@ektaco.ee

Mait Salvet

hooldustehnik
Tel.: +372 639 7937
e-post: mait@ektaco.ee

Konstantin Pozdejev

hooldustehnik
Tel.: +372 639 7937
e-post: konstantin@ektaco.ee

Andrei Letošnev

hooldustehnik
Tel.: +372 639 7937
e-post: andrei@ektaco.ee

Rasmus Pukk

nooremhooldustehnik
Tel.: +372 639 7937
e-post: rasmus.pukk@ektaco.ee

Tarmo Luugus

nooremhooldustehnik
Tel.: +372 639 7937
e-post: tarmo.luugus@ektaco.ee

Müügi- ja hoolduse partnerid:

Tartu ja Lõuna-Eesti müügi- ja hooldustugi www.pcexpert.ee

Pärnu müügi- ja hooldustugi www.arvutiparandus.ee