CompuCash kassasüsteemide meeskond
EKTACO AS – Kassasüsteemid, läbipääsud, tööajaarvestus, tarkvaraarendus, automaatikasüsteemid
EU

Liitu CompuCash uudiskirjaga

CompuCash uudiskirja privaatsustingimused

  1. Teenuse kasutaja annab selge ja teadliku nõusoleku Teenuse osutajale enda isikuandmete, st e-maili, töötlemiseks ehk kasutamiseks uudiskirja saatmiseks.
  2. Isikuandmete allikaks on kliendisuhte tekkimine ektaco.ee kodulehel uudiskirjaga liitudes.
  3. Registreeritavate isikuandmete koosseisu kuulub Tellija e-posti aadress.
  4. Isikuandmeid töötleb Ektaco AS.
  5. Isikuandmete kaitse on tagatud turvameetmetega.
  6. Teenuse osutaja kohustub mitte edastama registreeritud isikuandmeid kõrvalistele isikutele.
  7. Teenuse kasutajal on õigus uudiskirja saamisest loobuda ning sellega ka nõuda oma e-maili kustutamist.

Ektaco AS

Kontakt: ektaco@ektaco.ee

 

Compucash kassasüsteemid - Meeskond

Müük

(+372) 6397944, 6397920

(9:00 - 17:00)

Hooldus

(+372) 6397937

(9:00 - 17:00)

TÖÖVÄLISEL ajal hooldustugi

(+372) 5019099

(24/7)


Suunajuht / Müügijuht

Martin Laur

gsm: +372 504 1104, 6397920
e-post: martin.laur@ektaco.ee
skype: Martin

Ekspordimüügijuht

Rain Ruven

Tel.: +372 508 0090, 6397944
e-post: rain.ruven@ektaco.ee
skype: Rain Ruven

Hooldusjuht

Allan Kulleste

Tel.: +372 639 7937
e-post: allan.kulleste@ektaco.ee

Hooldusmeeskond

Tauri Jaanus

arvutivõrgu administraator
hooldustehnik
Tel.: +372 639 7937
e-post: tauri.jaanus@ektaco.ee

Sven Kalda

hooldustehnik
Tel.: +372 639 7937
e-post: sven.kalda@ektaco.ee
skype: Sven Kalda

Liis Liblikmaa

hooldustehnik
Tel.: +372 639 7937
e-post: liis.liblikmaa@ektaco.ee

Mait Salvet

hooldustehnik
Tel.: +372 639 7937
e-post: mait.salvet@ektaco.ee

Konstantin Pozdejev

hooldustehnik
Tel.: +372 639 7937
e-post: konstantin@ektaco.ee

Andrei Letošnev

hooldustehnik
Tel.: +372 639 7937
e-post: andrei@ektaco.ee

Rasmus Pukk

nooremhooldustehnik
Tel.: +372 639 7937
e-post: rasmus.pukk@ektaco.ee

Imre Jelle

hooldustehnik
Tel.: +372 639 7937
e-post: imre.jelle@ektaco.ee
skype: Imre Jelle

Müügi- ja hoolduse partnerid:

Tartu ja Lõuna-Eesti müügi- ja hooldustugi www.pcexpert.ee

Pärnu müügi- ja hooldustugi www.arvutiparandus.ee