EKTACO AS – Automaatikasüsteemid, kassasüsteemid, läbipääsud, tarkvaraarendus

Professionaalne. Usaldusväärne. Stabiilne.

 

Kassasüsteem spordiklubidele

Soetades CompuCash 4000 spordiklubi mooduli teete väga õige valiku, sest lisaks spetsiifilisele haldustarkvarale, saate boonuseks kliendi- müügi- ja laohaldussüsteemi, mis tugineb meie 20 aasta pikkusele arendamiskogemusele.

Spordiklubi spetsiifika lülitatakse sisse eraldi moodulina, mispeale ilmuvad nähtavale seonduvad menüüd ja seadistamisvõimalused. Süsteem võimaldab hallata kõiki suure või väiksema spordiklubi või klubide keti vajadusi. Kui väiksemal spordiklubil pole vajadust kõiki funktsioone kohe kasutada, saab ettevõtte garantii, et arenedes ei jää süsteem kitsaks ja uusi funktsioone on väga lihtne järjest kasutusele võtta.

Süsteemi funktsioonid ja võimalused tulenevad praktikast ja siin olulisemad mõisted.

Süsteemis defineeritakse:

  • Ruumid on jõusaal(id)või ruumid kus rühmatrennid toimuvad.
  • Treenerid sh treenerite töögraafikute ja töötundide kokkuvõtetega.
  • Lepingute tüübid, kus valikutega defineeritakse iga lepingu tüübi peamised parameetrid ja lepingute väljatrükkide vormid (lepingu põhjad).
  • Firmakliendid – saab sisestada erilepetega koostööpartnereid, sh spordiseltsid, ettevõtted jne. Saab importida tekstifailist või e-mailist töötajate nimekirju, kelledele kehtivad kokkuleppe reeglid, sh allahindlused pakettidele ja valitud klubi teenustele või firma kohustus tasuda (sh osaliselt) teatud teenuste eest jmt.
  • Paketid, kuhu sisse märgitakse trennid ja ruumid, mida antud paketiga kasutada tohib. Lisaks märgitakse kasutuspiirangu grupp (vt allpool kasutuspiirangud). Iga lepingu loomisel/sõlmimisel märgitakse pakett, mis lepingu sisse kuulub.
  • Treeningute tüübid, nt “lihtsad alustamiseks”, “lihtsad ja tõhusad”, “erisuunitlusega” jne, treeningute tüüpidele saab märkida värve kalendris paremaks kuvamiseks ja tüübi järgi filtreerimiseks, tüüpide lõikes grupeerimist saab kasutada ka hilisemas statistikas.
  • Treeninguparameetrid, kus määratakse külastajate maksimaalne arv, vaikimisi treener, trenni kestvus jmt. Konkreetse treeningu defineerimisel ja vajadusel saab kõike muuta.
  • Kalender, kus kuvatakse ruume ja kuhu defineeritakse rühmatrenne koos vajalike parameetritega.
  • Kasutuspiirangud, need on vajalikud pakettide defineerimisel, nt argipäeva pakett, ilma piiranguteta pakett, hommikupakett, nädalavahetuse pakett jne. Defineeritakse nädalapäevad ja kellaajad, vajadusel saab seadistada iga nädalapäeva lõikes. Kasutuspiirangud tagavad kliendile broneerimisvõimaluse tema paketile vastavatel aegadel, lisaks saadetakse info ka turnikeele, lukuga uksele, kui klubis on kasutusel ka läbipääsusüsteem. Lisaks nädalapäevastele ja kellajalistele piirangutele on kliendil märgitud broneerimise ja läbipääsu lõppemise kuupäev, mida pikendatakse automaatselt arve tasumisel.

Spordiklubi saab kliente registreerida vähem või rohkem põhjalike andmetega. Nende lõikes saab hiljem aruandlust, teha grupeerimisi, filtreerimisi.
Kliente saab registreerida koos lepinguga või ilma lepinguta. Lepinguta registreeritakse klient ilma kohustuseta perioodiliselt arveid tasuda, sh kui müüakse 10x kaarte, lühiajalise perioodi kaarte vmt.
Isikuid, kes ei soovi registreeruda, saab märkida trennidesse nime alusel, mis trükitakse trenni osalemiskviitungile.

Lepinguid saab koostada kontoris või kassas ja viimases on sisestamine viidud maksimaalselt kiireks ning lihtsaks.

Lepingu koostamisel saab luua uue kliendi või valida juba registreerunud klientide seast.
Lepingute alusel saab koostada märgitud perioodi arveid, nt igakuised ja lähetada need meilitsi kõikidele klientidele korraga.
Swedbank ja SEB panga väljavõtete liidese abil saab automaatselt märkida arvete tasumisi, viitenumbri või kliendi nime alusel.
Arve tasumisega pikendatakse kliendi broneerimise ja läbipääsusüsteemi kehtivusaega vastava perioodi võrra.

Süsteemile saab luua veebi kaudu broneerimise liidese, kus klient siseneb oma kliendikoodi ja parooliga ning teostab vastavaid broneerimis- ja tühistustoiminguid.

Kõigi tegevustega kaasneb väga põhjalik logimine, sh on vastavate õigustega juhtidele näha kõik sisenemised, väljumised, sisulised tegevused. Haldamise lihtsustamiseks saab tegevusi filtreeritult otsida .
Aruandlus vastab kõige nõudlikuma Kliendi soovidele.