EKTACO AS – Kassasüsteemid, läbipääsud, tööajaarvestus, tarkvaraarendus, automaatikasüsteemid
EU

Ektaco automaatika uudised

Kintrishi hüdroelektrijaama hüdraulikaagregaatide juhtimissüsteem

09. jaanuar 2017

Tarnisime ja seadistasime Kintrishi (Georgia) HEJ paisu hüdraulikaagregaatide juhtimissüsteemi.

 


Andsime üle Estonia kaevanduse allmaapumpla nr.383 juhtimissüsteemi

09. mai 2016

AllmaapumplaAndsime üle Estonia kaevanduse allmaapumpla nr.383 juhtimissüsteemi.


Ektaco pakub toimivaid targa maja ja kauglugemise lahendusi

25. august 2015

Ektaco omab pikaajalist kogemust erinevate mõõte- ja kauglugemissüsteemide projekteerimise ning tarnimise valdkonnas. Korrektsed mõõtetulemused on aluseks targa maja rakenduste tegemiseks. Targa maja potentsiaalsed kliendid peavad nägema laiemat pilti ja arvestama konkreetse maja, büroohoone, tööstusrajatise tehnilisi tingimusi ning tegema kompromissi oma soovide ja rahaliste võimaluste vahel.


Automaatika ärisuuna tähtsündmused 2014

24. detsember 2014
  • Ektacole omistati üks neljast kontserni Schneider-Electric süsteemiintegraatorite 2014. aasta  peaauhindadest - parim tulemus äri kasvu alal. Tegemist on medalikohaga automaatika MM sarjas. Auhind anti üle ülemaailmsel süsteemiintegraatorite kokkutulekul Prantsusmaal Cannis.
  • Valmis üle EE Õlitööstuse Enefit 140 uttejaoskonna temperatuurikontrolli uus monitooringusüsteem.
  • Seadistasime ja andsime üle uue Tserepetski elektrijaama (Tuula oblast) kaheksanda energiabloki tuha pneumotranspordi  juhtimissüsteemi.
  • Valmis meie projekteeritud uue Auvere elektrijaama tuhapulbi pumpla juhtimissüsteem.

 

 

 

 

 


Rahvusvaheline tunnustus Ektaco AS automaatika valdkonnale

24. aprill 2014

Ektaco inseneride ja programmeerijate töö juhtimissüsteemide arendamisel, integreerimisel  ja tarnimisel on saavutanud rahvusvahelise kontserni Schneider Electric tunnustuse ning meile omistatud 2013 aasta tulemuste põhjal peaauhind kategoorias äri kasv (Gloubal SI Alliance Excellence Award – categorie Business Growth Award). Teade auhinnast on seda meeldivam, et saabus meie 25. tegevusaasta juubeli eel. Ektaco on Balti riikide üks kahest Schneider Electric Aliance sertifitseeritud koostööpartnereid. Eestis oleme ainulaadne ettevõte, kellel on kogemus energeetika, automaatika ja IT valdkonnas.
Automaatikasüsteemide loomisel esineme põhiliselt süsteemi integraatori rollis. Omame suuri kogemusi info-juhtimissüsteemide spetsifitseerimise, projekteerimise, ehitamise ja juurutamise vallas, andes töötava süsteemi tervikuna Kliendile üle “võtmed kätte” põhimõttel koos tipptasemel operaatoritöökohtadega. Meie kliendid on täna elektrijaamad, õlitehased, kütuseterminalid, söödatehased, kaugküttekatlamajad – kombijaamad, meliaratsioonisüsteemide haldurid jne.

AS Ektaco põhitegevuseks on arvutustehnilisel riist- ja tarkvaral põhinevate andmekogumis-, töötlemis- ning protsessijuhtimissüsteemide väljatöötamine, juurutamine ja hooldamine.