EKTACO AS – Kassasüsteemid, läbipääsud, tööajaarvestus, tarkvaraarendus, automaatikasüsteemid
EU

WTC Tallinn AS tehnikadirektor Arman Toots.

Kauglugemissüsteem Taxernet töötab meil alates 2007. aastast.

Algselt ehitati majade kaupa välja elektrienergia arvestussüsteem, hiljem on lisatud süsteemi ka vee-, soojusenergia- ja gaasiarvesteid. Praegu töötab süsteem 9 hoones ja ühendatud on 315 arvestit. Uute arvestite liitmine jätkub siiani.

Süsteem on suureks abiks igakuisel näitude kogumisel rentnikele arvete esitamisel kui ka annab hea ülevaate meie üldteenuste tarbimisest. Selle süsteemi kaudu esitatakse suuremate rentnike tunnipõhised tarbimised Eleringi andmelattu. Samuti võib öelda Ektaco kiituseks, et selle suhteliselt pika aja jooksul pole olnud suuremaid tõrkeid süsteemi töös.

Targa maja ja kauglugemissüsteemi kliendid

Aasta Tellija Töö nimetus
     
2000 Kristiine Kaubanduskeskus Elektrinäitude kauglugemine püsiliini kaudu. Kaubanduskeskuste ja ärihoonete vajadustest lähtuva tarkvara arendus. Takserneti uue versiooni ja uute terminalide paigaldus 2014. aastal.
2002 Tallinna Lennujaam Elektrinäitude kauglugemine püsiliini kaudu. Tööstuse ja kinnisvarafirmade vajadustele vastav segasüsteem. Tarkvara uuendamine ja süsteemi laiendamine 2013 aastal.
2004 Kiviõli Keemiakombinaat Aktiiv- ja reaktiivvõimsuste jälgimissüsteem. Veemõõtjate kauglugemissüsteemi tarne 2011. a. Elektri kauglugemissüsteemi laiendus 2014. aastal.
2006-2011 LatNTD Mitmed elektrienergia arvestussüsteemi projektid Lätis.
2007 Pärnus Papiniidu 58 KÜ Pärnus Elektrienergia kauglugemissüsteem.
2007-2015 WTC Tallinn AS WTC Tallinn ärihoonete kauglugemissüsteem GSM sidelahendusega järkjärguline väljaehitamine. Ühtne süsteem hoonetele Ahtri 8, 10a, 12, Jõe 3,5,9, Narva mnt. 11d. Süsteemi on haaratud elektri-, vee-, soojus- ja gaasiarvestid. Elektri tunninäitude sisestamine Eleringi andmelattu.
2008-2009 Äri- ja eluhoone Pärnus Aida 8 Elektri- ja veearvestite kauglugemissüsteem.
2008 Auriga Kaubanduskeskus Kuressaares Elektrienergia kauglugemissüsteem.
2009-2010 Nõrkvoolu Paigalduse OÜ Taxerneti baasil kauglugemisesüsteemi väljaehitamine elektri, vee ja soojuse mõõtmiseks Juurdeveo 19 Tallinn. „Tark maja“. Individuaalne soojusemõõtmine. Tarbimise jälgimine üle Interneti.
2010 Silikaat AS Järve Keskuse alajaama kauglugemisüsteem. 2015 süsteemile liidetakse Järve Kaubanduskeskus.
2013 Capital Mill Ärihoonete kompleks Saeveski 10, 10a, 10b Tallinnas. Elektri-, vee- ja soojusarvestite kauglugemine GSM sidelahendusega.
2014-2015 Ektornet Land Merirahu 6, Tallinnas. „Targa maja“ täislahendus. Kütte, ventilatsiooni, valgustuse ja saunakerise juhtimine. Kauglugemissüsteemi väljaehitamine elektri, vee ja soojuse mõõtmiseks. Süsteemi on integreeritud ka läbipääsu ja trepikodade uste videofonosüsteem.  Smart Home Bus ja M-Bus sidelahendus. Juhtimine ja andmete esitamine toimub „pilveserveris“ Dropboxi kasutades.
2014 Capital Mill Jõe Kaubanduskeskus Tartus. Elektri- ja veearvestite kauglugemine GSM sidelahendusega. Üle Eestilise Capital Milli kinnisvara objektide TAXERNET andmekogumiskeskuse loomine.
2015 Capital Mill Laeva 2, Tallinnas elektri- ja veearvestite kauglugemine GSM sidelahendusega.